Yhteystiedot

Rauman Nuorkauppakamari ry
Kalliokatu 25
26100 Rauma

Y-tunnus: 0998139-4

Laskutusosoite

Operaattori OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Vastaanotto-osoite 003709981394
OVT-tunnus 003709981394

Operaattori OP-Pohjola-ryhmä (OKOYFIHH)
Vastaanotto-osoite 003709981394
OVT-tunnus 003709981394

Sähköpostitse toimitettavat laskut osoitteeseen treas@jcrauma.fi

Matka- ja kululaskupohja Rauman Nuorkauppakamarin jäsenille täällä.

Hallitus

 


Puheenjohtaja
Jussi Heino
050 529 8974
pres@jcrauma.fi

VP1 – 1. Varapuheenjohtaja
Johanna Lainio
johanna.lainio@logistikas.fi

VP2 – 2. Varapuheenjohtaja
Niina Pekonen
niina.pekonen@hallaworks.fi


VP3 – 3. Varapuheenjohtaja
Antti Lehto
antti.lehto@bonde.fi

IPP – Edellisen vuoden puheenjohtaja
Turkka Toivola
ipp@jcrauma.fi
Purseri – Hyvinvointivastaava
Iiro Ignatius
iiro.ignatius@kalliohovi.fi
Pastori – Koejäsenmentori
Maija Männistö
mannisto.maija@gmail.com

SECY – Sihteeri
Riki Kupiainen
riki.kupiainen@vsp.fi
TREAS – Rahastonhoitaja
Anssi Siitonen
treas@jcrauma.fi
LIO – Tiedottaja
Arto Lilja
arto.lilja@saastopankki.fi

Perinnemerkin haltija
Pekka Liukkonen
pekka.liukkonen@rtkpalvelu.fi

RNKK SOMESSA: