Rauman Nuorkauppakamari ry:n yhteystiedot:

Rauman Nuorkauppakamari ry
Kalliokatu 25
26100 Rauma

Laskutustiedot:

Välittäjä: OpusCapita Solutions Oy
Operaattoritunnus: E204503
Verkkolaskuosoite: 003709981394
OVT-tunnus: 003709981394

Sähköpostitse toimitettavat laskut pyydetään toimittamaan osoitteeseen: treas@jcrauma.fi

Y-tunnus: 0998139-4

Rauman Nuorkauppakamarin hallitus

PRES / Puheenjohtaja Jussi Heino
050 529 8974
pres@jcrauma.fi

VP1 – 1. Varapuheenjohtaja
Johanna Lainio
johanna.lainio@jci.fi

VP2 – 2. Varapuheenjohtaja
Niina Pekonen
niina.pekonen@hallaworks.fi

VP3 – 3. Varapuheenjohtaja
Antti Lehto
antti.lehto@bonde.fi

IPP – Edellisen vuoden puheenjohtaja
Turkka Toivola
050 517 8870
ipp@jcrauma.fi

Purseri – Hyvinvointivastaava
Iiro Ignatius
iiro.ignatius@kalliohovi.fi

Pastori – Koejäsenmentori
Maija Männistö
mannisto.maija@gmail.com

SECY – Sihteeri
Riki Kupiainen
riki.kupiainen@vsp.fi

TREAS – Rahastonhoitaja
Anssi Siitonen
treas@jcrauma.fi

LIO – Tiedottaja
Arto Lilja
arto.lilja@jci.fi

Perinnemerkin haltija
Pekka Liukkonen
pekka.liukkonen@rtkpalvelu.fi